Sancak’ta Başkan ile Koç uyumu

Bayrampaşa Sancak SK’nın Başkanı ile kulübün koçu Predrag Musicki biraraya geldiler.

06 Mayıs 2015 Çarşamba, 12:25

Basketbola hizmetlerini sürdüren Bayrampaşa Sancak SK’da Kulüp Başkanı Zülfü Koşut ile kulübün Sırp antrenörü Predrag Musicki biraraya geldiler.

 

Kulüp Başkanı Zülfü Koşut yaptığı açıklamada, Predrag Musicki’nin Sırbistan’ın en önemli altyapı antrenörlerinden biri olduğunu belirterek, ”Kendisinden çok memnunuz. Türkiye ile Sırbistan’daki altyapı sistemleri arasında farklar var. Ancak hocamız her geçen gün oyuncularımıza daha fazla basketbol donanımı sağlıyor. Kulübümüz geçmiş dönemlerde birçok oyuncuyu Türk basketboluna kazandırdı. Musicki hocamızın da katkılarıyla bu kazanımlar devam edecektir.” dedi.

 

Predrag Musicki ise Türkiye’de çalışmaktan dolayı büyük mutluluk duyduğunu, Türkiye’de gençlerin önemli bir potansiyele sahip olduğunu ve kısa zaman içerisinde bu gençleri Türk basketboluna kazandıracaklarını ifade etti. Musicki ayrıca kendisine üst düzey bir çalışma ortamı sağlayan Başkan Zülfü Koşut’un yanı sıra saha içi ve saha dışında en büyük yardımcısı olan Burhan Güler’e teşekkürlerini sundu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tasarım ve Programlama: Tomakin Web Dizayn